HomeSamsun Beko Servisi

Samsun Beko Servisi 444 76 36

 

 

Samsun beko Servisi 444 76 36

Samsun beko servisi olarak hizmet veren kurumumuz sizlerin beko marka tüm ürünlerine servis vermektedir. beko beyaz eşyalarınızdan ,beko kombi ve beko klimalarınız bizlere itina ile yaptırabilirsiniz. Samsun beko servisiniz yapmış olduğu tamir ve bakımlarda 1 yıl garanti vermektedir.

beko kombi tamirlerini ve kombi bakımlarını teknik servisimize yaptırabilirsiniz.

beko buzdolabı , beko çamaşır makinesi , beko ocak , beko ocaklı fırın , beko bulaşık makinesi , beko kombi ve beko klimalarınızı servisimize temiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.Samsun beyaz eşya servis merkezimize telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

TELEFON : 444 76 36

Anahtar kelimeler: samsun beko servisi, samsun beko, samsun beko servis telefon,  beko servis telefonları, beko buzdolabı tamiri , beko çamaşır makinesi tamiri, beko kombi servisi, beko kombi tamiri, beko klima servisi, beko klima tamiri, beko servisi samsun , beko beyaz eşya servisi ,  beko beyaz eşya servis telefonları , samsun beko servisleri ,  samsun beko teknik servis , samsun beyaz eşya servisi.

7/24 BEYAZ EŞYA SERVİSİ

YILDIRIM TEKNİK SERVİS sizlere tüm markalarda 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Beyaz eşya kombi ve klimalarda bakım onarım tamir hizmetleri. Aynı zamanda servisimizi kombi petek temizlik hizmeti sunar.

7/24 KOMBİ SERVİSİ


Samsun'da tüm marka kombilere kesintisiz hizmet veriyoruz. Kombi bakımlarınızı Yıldırım Teknik Servis olarak profesyonel ekiplerimiz ile yapmaktayız.

7/24 KLİMA SERVİSİ

Samsun'da klima kurulumu ve klima montajı yapan uzman ekibimiz tüm kombilerin tamir ve bakımı yapabilen tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Joomla templates by Joomlashine