HomeBeyaz Eşya ServisiSamsun Hotpoint Servisi

Samsun Hotpoint Servisi 444 76 36

 

 

Samsun hotpoint Servisi 444 76 36

Samsun hotpoint servisi olarak hizmet veren kurumumuz sizlerin hotpoint marka tüm ürünlerine servis vermektedir. hotpoint beyaz eşyalarınızdan ,hotpoint kombi ve hotpoint klimalarınız bizlere itina ile yaptırabilirsiniz. Samsun hotpoint servisiniz yapmış olduğu tamir ve bakımlarda 1 yıl garanti vermektedir.

hotpoint kombi tamirlerini ve kombi bakımlarını teknik servisimize yaptırabilirsiniz.

hotpoint buzdolabı , hotpoint çamaşır makinesi , hotpoint ocak , hotpoint ocaklı fırın , hotpoint bulaşık makinesi , hotpoint kombi ve hotpoint klimalarınızı servisimize temiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.Samsun beyaz eşya servis merkezimize telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

TELEFON : 0362 437 0364 – 444 76 36

Anahtar kelimeler: samsun hotpoint servisi, samsun hotpoint, samsun hotpoint servis telefon,  hotpoint servis telefonları, hotpoint buzdolabı tamiri , hotpoint çamaşır makinesi tamiri, hotpoint kombi servisi, hotpoint kombi tamiri, hotpoint klima servisi, hotpoint klima tamiri, hotpoint servisi samsun , hotpoint beyaz eşya servisi ,  hotpoint beyaz eşya servis telefonları , samsun hotpoint servisleri ,  samsun hotpoint teknik servis , samsun beyaz eşya servisi.

7/24 BEYAZ EŞYA SERVİSİ

YILDIRIM TEKNİK SERVİS sizlere tüm markalarda 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Beyaz eşya kombi ve klimalarda bakım onarım tamir hizmetleri. Aynı zamanda servisimizi kombi petek temizlik hizmeti sunar.

7/24 KOMBİ SERVİSİ


Samsun'da tüm marka kombilere kesintisiz hizmet veriyoruz. Kombi bakımlarınızı Yıldırım Teknik Servis olarak profesyonel ekiplerimiz ile yapmaktayız.

7/24 KLİMA SERVİSİ

Samsun'da klima kurulumu ve klima montajı yapan uzman ekibimiz tüm kombilerin tamir ve bakımı yapabilen tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Joomla templates by Joomlashine