HomeKombi ServisiSamsun Demirdöküm Serv.

Samsun Demirdöküm Servisi 444 76 36

Samsun Demirdöküm Kombi Servisi 444 76 36

Samsun Demirdöküm kombi servisimiz  sizlere Samsun’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Demirdöküm marka kombileriniz bizlere tamir ettirebilirsiniz. Demirdöküm kombi servisi olarak yapmış olduğunuz bakım ve tamirlerde değiştirilen parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Profesyonel işçilik ve garantili parça değişimi ile hizmet verirken önceliğimiz kombilerinin sağlıklı çalışmasıdır.

 

Demirdöküm Kombi Bakımı ve Tesisat Temizliği

  Samsunda Demirdöküm marka tüm kombilerin bakımlarını özenle yapmaktayız. Kombinizin yıllarca bakımsız çalışması kombinizin gaz tüketimini arttırdığı için mutlaka yıllık periyodik  bakımı yaptırınız.

Yıllık periyodik bakım kombilerin verimli ve tasarruflu çalışması için önemli iken petek temizliği de kombi bakımı kadar önemlidir. Petek temizliklerini en fazla 5 yılda bir temizliği yapılmalıdır.Demirdöküm kombi servis olarak petek temizliğinizde özel ilaçlar ile tarafımızdan yapılmaktadır.Demirdöküm marka tüm kombilerin tamiri , bakımı ve petek temizliği tarafımızdan garantili olarak yapılmaktadır.

         Samsun Demirdöküm servisi firmamız ve servis telefonlarımıza aşağıdaki anaktar kelimelerden ulaşabilirsiniz.

Samsun Demirdöküm kombi servisi , Demirdöküm kombi bakımı , Demirdöküm kombi tamiri , Demirdöküm servisi, Demirdöküm kombi servis telefonları, Demirdöküm servisi telefon numarası,

7/24 BEYAZ EŞYA SERVİSİ

YILDIRIM TEKNİK SERVİS sizlere tüm markalarda 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Beyaz eşya kombi ve klimalarda bakım onarım tamir hizmetleri. Aynı zamanda servisimizi kombi petek temizlik hizmeti sunar.

7/24 KOMBİ SERVİSİ


Samsun'da tüm marka kombilere kesintisiz hizmet veriyoruz. Kombi bakımlarınızı Yıldırım Teknik Servis olarak profesyonel ekiplerimiz ile yapmaktayız.

7/24 KLİMA SERVİSİ

Samsun'da klima kurulumu ve klima montajı yapan uzman ekibimiz tüm kombilerin tamir ve bakımı yapabilen tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Joomla templates by Joomlashine