HomeBeyaz Eşya ServisiSamsun Regal Servisi

Samsun Regal Servisi 444 76 36

Samsun regal Servisi 444 76 36

Samsun regal servisi olarak hizmet veren kurumumuz sizlerin regal marka tüm ürünlerine servis vermektedir. regal beyaz eşyalarınızdan ,regal kombi ve regal klimalarınız bizlere itina ile yaptırabilirsiniz. Samsun regal servisiniz yapmış olduğu tamir ve bakımlarda 1 yıl garanti vermektedir.

regal kombi tamirlerini ve kombi bakımlarını teknik servisimize yaptırabilirsiniz.

regal buzdolabı , regal çamaşır makinesi , regal ocak , regal ocaklı fırın , regal bulaşık makinesi , regal kombi ve regal klimalarınızı servisimize temiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.Samsun beyaz eşya servis merkezimize telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

TELEFON : 444 76 36

Anahtar kelimeler: samsun regal servisi, samsun regal, samsun regal servis telefon,  regal servis telefonları, regal buzdolabı tamiri , regal çamaşır makinesi tamiri, regal kombi servisi, regal kombi tamiri, regal klima servisi, regal klima tamiri, regal servisi samsun , regal beyaz eşya servisi ,  regal beyaz eşya servis telefonları , samsun regal servisleri ,  samsun regal teknik servis , samsun beyaz eşya servisi.

7/24 BEYAZ EŞYA SERVİSİ

YILDIRIM TEKNİK SERVİS sizlere tüm markalarda 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Beyaz eşya kombi ve klimalarda bakım onarım tamir hizmetleri. Aynı zamanda servisimizi kombi petek temizlik hizmeti sunar.

7/24 KOMBİ SERVİSİ


Samsun'da tüm marka kombilere kesintisiz hizmet veriyoruz. Kombi bakımlarınızı Yıldırım Teknik Servis olarak profesyonel ekiplerimiz ile yapmaktayız.

7/24 KLİMA SERVİSİ

Samsun'da klima kurulumu ve klima montajı yapan uzman ekibimiz tüm kombilerin tamir ve bakımı yapabilen tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Joomla templates by Joomlashine