HomeBeyaz Eşya ServisiSamsun Vestel Servisi

Samsun Vestel Servisi 444 76 36

Samsun vestel Servisi 444 76 36

Samsun vestel servisi olarak hizmet veren kurumumuz sizlerin vestel marka tüm ürünlerine servis vermektedir. vestel beyaz eşyalarınızdan ,vestel kombi ve vestel klimalarınız bizlere itina ile yaptırabilirsiniz. Samsun vestel servisiniz yapmış olduğu tamir ve bakımlarda 1 yıl garanti vermektedir.

vestel kombi tamirlerini ve kombi bakımlarını teknik servisimize yaptırabilirsiniz.

vestel buzdolabı , vestel çamaşır makinesi , vestel ocak , vestel ocaklı fırın , vestel bulaşık makinesi , vestel kombi ve vestel klimalarınızı servisimize temiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.Samsun beyaz eşya servis merkezimize telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

TELEFON : 444 76 36

Anahtar kelimeler: samsun vestel servisi, samsun vestel, samsun vestel servis telefon,  vestel servis telefonları, vestel buzdolabı tamiri , vestel çamaşır makinesi tamiri, vestel kombi servisi, vestel kombi tamiri, vestel klima servisi, vestel klima tamiri, vestel servisi samsun , vestel beyaz eşya servisi ,  vestel beyaz eşya servis telefonları , samsun vestel servisleri ,  samsun vestel teknik servis , samsun beyaz eşya servisi.

7/24 BEYAZ EŞYA SERVİSİ

YILDIRIM TEKNİK SERVİS sizlere tüm markalarda 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Beyaz eşya kombi ve klimalarda bakım onarım tamir hizmetleri. Aynı zamanda servisimizi kombi petek temizlik hizmeti sunar.

7/24 KOMBİ SERVİSİ


Samsun'da tüm marka kombilere kesintisiz hizmet veriyoruz. Kombi bakımlarınızı Yıldırım Teknik Servis olarak profesyonel ekiplerimiz ile yapmaktayız.

7/24 KLİMA SERVİSİ

Samsun'da klima kurulumu ve klima montajı yapan uzman ekibimiz tüm kombilerin tamir ve bakımı yapabilen tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Joomla templates by Joomlashine