HomeKombi Servisi

Samsun Kombi Servisi | Kombi Bakım , Kombi Tamircisi

Kombi Nedir Nasıl Çalışır Kombi Servisi 444 76 36

        Teknoloji geliştikçe insanların ihtiyaçları da yer değiştirmektedir.Ailelerin vazgeçilmez keyiflerinden sayılan sobalar günümüzde değerini kaybetti denilecek kadar az kullanılmaktadır. Sobaların yerini artık kombiler alırken , kombi kullanımları hakkında bilgilerde önemli yer almaya başladı.

     Kombi , genellikle yakıt olarak doğalgaz kullanılarak evleri ısıtılan su ile ısıtmak için lazım olan araçtır. Kombi içerisinde ısıttığı suyu evin belli odalarında bulunan peteklere yollayıp, peteklerdeki soğuk suları tekrar ısıtarak devirdaym sağlayarak ısıtma yapmaktadır.

Kombinin bir çok bölümü bulunmaktadır. Bizler sizlere kombilerin bölümleri hakkında kısaca bilgi vermeye çalışacağız. Ancak her kombi markasının farklılık göstermesinden dolayı bu bilgilerinin en doğrusunu kombi servisimizden alabilirsiniz.

Türkiye de kombi bayii  olarak yaklaşık 30 marka varken kombi servisi veren ortalama 20 adet servisi vardır. Bizler Samsun kombi servisiolarak sizlere hangi kombi markalarına servis vereceğimiz kısaca anlayacağız.

Yıldırım Kombi Servisimiz Samsunda aşağıdaki markalara kombi servisi vermektedir.

Samsun Alarko Servisi

Samsun Baymak Kombi Servisi

Samsun Buderus Kombi  Servisi

Samsun Demirdöküm kombi Servisi.

Samsun E.C.A Kombi Servisi

Samsun Ferroli Kombi Servisi

Samsun Protherm Kombi Servisi

Samsun Bosch Kombi Servisi

Samsun Vaillant Servisi

Samsun Viessmann Servisi

7/24 BEYAZ EŞYA SERVİSİ

YILDIRIM TEKNİK SERVİS sizlere tüm markalarda 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Beyaz eşya kombi ve klimalarda bakım onarım tamir hizmetleri. Aynı zamanda servisimizi kombi petek temizlik hizmeti sunar.

7/24 KOMBİ SERVİSİ


Samsun'da tüm marka kombilere kesintisiz hizmet veriyoruz. Kombi bakımlarınızı Yıldırım Teknik Servis olarak profesyonel ekiplerimiz ile yapmaktayız.

7/24 KLİMA SERVİSİ

Samsun'da klima kurulumu ve klima montajı yapan uzman ekibimiz tüm kombilerin tamir ve bakımı yapabilen tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Joomla templates by Joomlashine