HomeBeyaz Eşya ServisiSamsun İndesit Servisi

Samsun İndesit Servisi 444 76 36

 

 

Samsun indesit Servisi 444 76 36

Samsun indesit servisi olarak hizmet veren kurumumuz sizlerin indesit marka tüm ürünlerine servis vermektedir. indesit beyaz eşyalarınızdan ,indesit kombi ve indesit klimalarınız bizlere itina ile yaptırabilirsiniz. Samsun indesit servisiniz yapmış olduğu tamir ve bakımlarda 1 yıl garanti vermektedir.

indesit kombi tamirlerini ve kombi bakımlarını teknik servisimize yaptırabilirsiniz.

indesit buzdolabı , indesit çamaşır makinesi , indesit ocak , indesit ocaklı fırın , indesit bulaşık makinesi , indesit kombi ve indesit klimalarınızı servisimize temiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.Samsun beyaz eşya servis merkezimize telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

TELEFON : 0362 437 0364 – 444 76 36

Anahtar kelimeler: samsun indesit servisi, samsun indesit, samsun indesit servis telefon,  indesit servis telefonları, indesit buzdolabı tamiri , indesit çamaşır makinesi tamiri, indesit kombi servisi, indesit kombi tamiri, indesit klima servisi, indesit klima tamiri, indesit servisi samsun , indesit beyaz eşya servisi ,  indesit beyaz eşya servis telefonları , samsun indesit servisleri ,  samsun indesit teknik servis , samsun beyaz eşya servisi.

7/24 BEYAZ EŞYA SERVİSİ

YILDIRIM TEKNİK SERVİS sizlere tüm markalarda 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Beyaz eşya kombi ve klimalarda bakım onarım tamir hizmetleri. Aynı zamanda servisimizi kombi petek temizlik hizmeti sunar.

7/24 KOMBİ SERVİSİ


Samsun'da tüm marka kombilere kesintisiz hizmet veriyoruz. Kombi bakımlarınızı Yıldırım Teknik Servis olarak profesyonel ekiplerimiz ile yapmaktayız.

7/24 KLİMA SERVİSİ

Samsun'da klima kurulumu ve klima montajı yapan uzman ekibimiz tüm kombilerin tamir ve bakımı yapabilen tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Joomla templates by Joomlashine