Samsun Demirdöküm Klima Servisi 444 76 36

Samsun Demirdöküm Klima Servisi 444 76 36

   Demirdöküm klima, Samsun bölgesinde en çok tercih edilen klimadır. Genelde yaz aylarında soğutma işlemlerinde kullanılan demirdöküm klima kış aylarında ısıtma işlemlerinde de kullanılmaktadır.     

   Samsun demirdöküm klima servisi olarak , demirdökümün tüm klima modellerine hizmet vermekteyiz. Klima servsimiz Samsun ilinin tüm ilçelerine hizmet vermetedir. Ana merkezimin Atakum olup klma tamir , bakım , onarım , demontaj ve montaj işlemlerinizi özenle yapmaktayız.

   Samsun demirdöküm klima servisi mi arıyorsunuz? Demirdöküm klima servisleri arasında güvenilir teknik servis mi arıyorsunuz. Bu durumda doğru adreste olduğunuzdan şüpheniz olmasın.

   Çünkü yıldırım teknik servis olarak 3 farklı ekibiz ile sizlere hem profesyonel servis hizmeti sunuyor hemde en kısa zamanda klimanızdaki porbleminizi hallediyoruz.

   Servis hizmet almak , klima söktürmek yada klimanızı kurdurmak için bizlere servis telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Klimalar kurulumu zor olan ancak teknik bilgiye sahip olan teknikerler tarafından müdahale edilmesi gereken bir oda eşyasıdır. Ev tipi klimalar ve sanyi tipi klimalar gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

Yıldırım teknik servis olarak demirdöküm marka olan klimaların gerek sanyi tipi olsun gerek ev tipi olsun hepsinin bakım ve kurulumlarını yapmaktayız.

7/24 BEYAZ EŞYA SERVİSİ

YILDIRIM TEKNİK SERVİS sizlere tüm markalarda 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Beyaz eşya kombi ve klimalarda bakım onarım tamir hizmetleri. Aynı zamanda servisimizi kombi petek temizlik hizmeti sunar.

7/24 KOMBİ SERVİSİ


Samsun'da tüm marka kombilere kesintisiz hizmet veriyoruz. Kombi bakımlarınızı Yıldırım Teknik Servis olarak profesyonel ekiplerimiz ile yapmaktayız.

7/24 KLİMA SERVİSİ

Samsun'da klima kurulumu ve klima montajı yapan uzman ekibimiz tüm kombilerin tamir ve bakımı yapabilen tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Joomla templates by Joomlashine