HomeSamsun Arçelik Servisi

Samsun Arçelik Servisi 444 76 36

 

 

Samsun Arçelik Servisi 444 76 36

Samsun arçelik servisi olarak hizmet veren kurumumuz sizlerin arçelik marka tüm ürünlerine servis vermektedir. Arçelik beyaz eşyalarınızdan ,arçelik kombi ve arçelik klimalarınız bizlere itina ile yaptırabilirsiniz. Samsun arçelik servisiniz yapmış olduğu tamir ve bakımlarda 1 yıl garanti vermektedir.

Arçelik kombi tamirlerini ve kombi bakımlarını teknik servisimize yaptırabilirsiniz.

Arçelik buzdolabı , arçelik çamaşır makinesi , arçelik ocak , arçelik ocaklı fırın , arçelik bulaşık makinesi , arçelik kombi ve arçelik klimalarınızı servisimize temiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.Samsun beyaz eşya servis merkezimize telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

TELEFON : 444 76 36

Anahtar kelimeler: samsun arçelik servisi, samsun arçelik, samsun arçelik servis telefon,  arçelik servis telefonları, arçelik buzdolabı tamiri , arçelik çamaşır makinesi tamiri, arçelik kombi servisi, arçelik kombi tamiri, arçelik klima servisi, arçelik klima tamiri, arçelik servisi samsun , arçelik beyaz eşya servisi ,  arçelik beyaz eşya servis telefonları , samsun arçelik servisleri ,  samsun arçelik teknik servis , samsun beyaz eşya servisi.

7/24 BEYAZ EŞYA SERVİSİ

YILDIRIM TEKNİK SERVİS sizlere tüm markalarda 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Beyaz eşya kombi ve klimalarda bakım onarım tamir hizmetleri. Aynı zamanda servisimizi kombi petek temizlik hizmeti sunar.

7/24 KOMBİ SERVİSİ


Samsun'da tüm marka kombilere kesintisiz hizmet veriyoruz. Kombi bakımlarınızı Yıldırım Teknik Servis olarak profesyonel ekiplerimiz ile yapmaktayız.

7/24 KLİMA SERVİSİ

Samsun'da klima kurulumu ve klima montajı yapan uzman ekibimiz tüm kombilerin tamir ve bakımı yapabilen tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Joomla templates by Joomlashine