HomeSamsun Bosch Servisi

Samsun Bosch Servisi 444 76 36

 

 

Samsun bosch Servisi 444 76 36

Samsun bosch servisi olarak hizmet veren kurumumuz sizlerin bosch marka tüm ürünlerine servis vermektedir. bosch beyaz eşyalarınızdan ,bosch kombi ve bosch klimalarınız bizlere itina ile yaptırabilirsiniz. Samsun bosch servisiniz yapmış olduğu tamir ve bakımlarda 1 yıl garanti vermektedir.

bosch kombi tamirlerini ve kombi bakımlarını teknik servisimize yaptırabilirsiniz.

bosch buzdolabı , bosch çamaşır makinesi , bosch ocak , bosch ocaklı fırın , bosch bulaşık makinesi , bosch kombi ve bosch klimalarınızı servisimize temiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.Samsun beyaz eşya servis merkezimize telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

TELEFON : 444 76 36

Anahtar kelimeler: samsun bosch servisi, samsun bosch, samsun bosch servis telefon,  bosch servis telefonları, bosch buzdolabı tamiri , bosch çamaşır makinesi tamiri, bosch kombi servisi, bosch kombi tamiri, bosch klima servisi, bosch klima tamiri, bosch servisi samsun , bosch beyaz eşya servisi ,  bosch beyaz eşya servis telefonları , samsun bosch servisleri ,  samsun bosch teknik servis , samsun beyaz eşya servisi.

7/24 BEYAZ EŞYA SERVİSİ

YILDIRIM TEKNİK SERVİS sizlere tüm markalarda 7/24 servis imkanı sunmaktadır. Beyaz eşya kombi ve klimalarda bakım onarım tamir hizmetleri. Aynı zamanda servisimizi kombi petek temizlik hizmeti sunar.

7/24 KOMBİ SERVİSİ


Samsun'da tüm marka kombilere kesintisiz hizmet veriyoruz. Kombi bakımlarınızı Yıldırım Teknik Servis olarak profesyonel ekiplerimiz ile yapmaktayız.

7/24 KLİMA SERVİSİ

Samsun'da klima kurulumu ve klima montajı yapan uzman ekibimiz tüm kombilerin tamir ve bakımı yapabilen tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Joomla templates by Joomlashine